• Obchodní podmínky

ZBOŽÍ ZASÍLÁME POUZE V RÁMCI ČR.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5. V případě jakýchkoliv dotazů k prezentovaným výrobkům nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na níže uvedených telefonních číslech.
6. V případě, že chcete zboží zaslat na výdejní místo PPL - je nutné jej vybrat ručně na stránkách PPL  a poté uvést do poznámky v objednávce, že se jedná o výdejní místo. Bohužel náš e-shop toto zatím nezvládá.
7. Příplatek za vrácené zásilky: v rámci doručovacího procesu jsme identifikovali vrácené zásilky, což jsou zásilky s důvodem vrácení na straně příjemce – např. kvůli chybně zadané adrese, odmítnutí zásilky příjemcem či z důvodu jeho nepřítomnosti. Z těchto uvedených důvodů bychom Vás rádi informovali, že pro vnitrostátní balíky svezené dále budeme účtovat Příplatek za vrácenou zásilku ve výši 130 Kč. Tato částka bude odečtena při vrácení částky za zboží.